Vše o nákupu

Objednávka

Objednávku vyřizujeme do 2 pracovních dnů od přijetí peněz na náš bankovní účet. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 7 dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího.

Dodání

Pošta dodá "Balík do ruky" následující pracovní den po dni podání. Pokud nebude adresát zastižen, adresátovi zanechá písemnou výzvu k vyzvednutí zásilky a zásilku uloží na poště.

Přepravní společnost GENERAL PARCEL/GEIS doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky.

Balné a dobírečné není účtováno. Maximální možná hmotnost zásilky je 30 kg. Doprava nadrozměru se řeší individuálně. Zásilka se zbožím obsahuje vždy doklad ( faktura ) a návod k použití výrobku. Instalace zboží ani montáž nejsou součástí kupní smlouvy.

Převzetí zboží

Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem. Na základě vyhotoveného záznamu bude zákazníkovi poskytnuta přiměřená sleva nebo dodán nový výrobek. Zákazník má také právo od smlouvy odstoupit. Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

Cena poštovného

Poštovné při nákupu do 799,- Kč 

 121,-  Kč  

 (při váze zásilky do 30 kg)  

Poštovné při nákupu od 800,- Kč  

 zdarma    

 (při váze zásilky do 30 kg)