O nás

Firma MikySportCZ byla založena v roce 2016. Poskytujeme služby v oblasti prodeje sortimentu sportovních potřeb a sportovního vybavení. Neustále sledujeme zahraniční trendy ve sportech a obohacujeme naši nabídku o zcela nové moderní a originální sportovní pomůcky. Nabízíme zboží celé řady známých tuzemských i zahraničních výrobců jako třeba - GALA, BOTAS, KV Řezáč, SPORT 2000, OPUS, YATE, DRUCHEMA, SKOL, SONA, PLASTKON, ASPEN, PRO KENNEX, DHS, MONDO, EFFEA, WISH, DRAGON, SHIELD, MIKASA, CIRCLE, INTEX, SPARTAN, CAMPINGAZ a další.

I když jsme poměrně mladá firma, máme zákazníkům co nabídnout. Nabízíme téměř 4000 druhů zboží dostupného skladem, které si můžete prohlédnout a objednat z eshopu www.mikysport.cz.

Zboží distribujeme pomocí přepravní služby České pošty po celém území České republiky. V některých případech používáme k přepravě vlastní automobil.

Nasloucháme zákazníkům, ať už s daným sportem teprve začínají a chtějí poradit, tak profesionálům, kteří přesně vědí, co hledají. Jsme hrdí na to, že na našem eshopu naleznete značky špičkových celosvětových i českých výrobců – zažijte maximální kvalitu, kterou tito výrobci dopřávají světoznámým profesionálním sportovcům.